Bilgi Ekle ℹ️

ÖNCELİKLE; ⚠️

Adalet ve fikir özğürlügü toplumları ileri götürecek en önemli unsurlardır, özgürlüğün aynı anda bir sorumluluk olduğunu hatırlayarak, fikirlerimizi belirtirken ahlaki çerçeveler içinde kalmayı unutmayalım lütfen.

 

GÜNDEM

Gündeme dair kendinize ya da başka bir ajans veya şahıs'a ait, haber, yorum, analiz ve makaleleri buradan ekleyebilirsiniz.

bilgi ekle.

TwitHaber

Twitter hesaplarından haber değeri taşıyan paylaşımları buradan ekleyebilirsiniz.

bilgi ekle.

AKADEMİK

Herhangi bilimsel bir konuda akademik makale ve yazılarınızı buradan ekleyebilirsiniz.

bilgi ekle.

MEDYA ANALİZ

İzlediğiniz dizi, film, yarışma ya da okuduğuz dergi vb medya hakkında yorum ve analizlerinizi buradan ekleyebilirsiniz.

Bu bölümde örneğin bir dizi analizi yapılacaksa, "Işık/Ses & Efektler", "Reji/Kamera & Montaj" başlıkları adı altında ayrıyeten analiz yapılması tavsiye olunur. Seçeceğiniz alt kategoriye göre diger başlıkları isteğe bağlı olarak yazabilirsiniz.

bilgi ekle.

SANAT & HOBİ

Uğraştıgınız bir sanat dalı, veya bir hobiniz varsa eğer, bu konu hakkında yazılarınızı burdan ekleyebilirsiniz.

bilgi ekle.

ŞİRKET & MÜŞTERİ

Şirketler hakkında deneyim, ürün teftiş ve tavsiyeleriniz, müşteri hizmetleri, reklam ve kampanyalar hakkındaki yorum ve görüşleriniz.

bilgi ekle.

BİR KARE İLE ANLAT

Bazen tüm bir konuyu bir kare ile, ya da bir kare ile tüm bir konuyu anlatabiliriz. Bu türden resim ve benzerlerini buradan ekleyebilirsiniz.

bilgi ekle.

3. DÜNYA SAVAŞI & KOMPLO TEORİLERİ

Kimilerine göre çok yakın bir zamanda çıkacak bir dünya svaşı ve diğer komplo teorileri hakkında paylaşımlarınızı buradan ekleyebilirsiniz.

bilgi ekle.

CİNSELLİK & İLİŞKİLER

Analitik Psikoloji'nin öncülerinden Freud insanlarla ilişkileri ve cinselliği psikolojinin başladığı yer olarak görmüştür, tarihte ve günumüzde belki her tür konu ile iliskilendirilmis cinsellik hakkında paylaşımlarınızı buradan ekleyebilirsiniz.

bilgi ekle.

GEZGİN

Gezdiğiniz herhangi bir ülke, şehir, orada kaldığınız otel, ya da yemek yediğiniz bir restoran, vb. hakkında yorum, analiz ve deneyimlerinizi buradan paylaşabilirsiniz.

bilgi ekle.

İNTERNET & BİLGİSAYAR

Bilgisayar ve internet ile bağlantılı yazılım, oyun, tutorial gibi konular hakkındaki paylaşımlarınızı buradan ekleyebilirsiniz.

bilgi ekle.

DİĞER ŞEYLER, SESLİ YORUM VE ANALİZLER

Yukardaki kategorilere girmeyen tüm içerikleri buradan ekleyebilirsiniz. Ayrıca isterseniz herhangi bi konuda sesli olarak yorum analizlerinizi buradan ekleyebilirsiniz.

bilgi ekle.