Haluk Bilginer’in ödülüne inanmam!

Submitted by anonim adam on Wed, 11/27/2019 - 21:40
  • Up
    0%
  • Down
    0%

Bir

Haluk Bilginer’in ödülüne inanmam, saygı duymam, ciddiye almam, çünkü Haluk Bilginer’in on yıllarca çalıştığı projeleri biliyoruz, bu ödülün arkasında mutlaka bir cinlik ararım.

Enes Kanter de NBA’da oynadığına göre, Hakan Şükür de en çok gol atandı, Haluk Bilginer de iyi oyuncudur, ama hepsi bugün bizim için ruh dengeleri bozuk, cansız renksiz birer moloz yığını, akılları başında insanlar değildir.

Ezel dizisinde Haluk Bilginer’in Atatürk’ün tıpkısı makyaj yapıp sonra Atatürk’ün başına sıkılıp öldürülmesi sahnesini bu millet unutmayacaktır.

Atatürk’ü kafasına mermi sıkıp öldürmek gibi bir sahneyi hangi cüretle çekebilmişlerdir, hatırlayın, yıl 2010’dur, FETÖ’cüler kudurmuş gibi basında hukukta savcılıkta orduda güçlenmiş gizli elleri her yerdedir.

FETÖ’cü Ezel dizisini bir kaç yıl önce deşifre ettik, dizinin bir çok bölümünde FETÖ sembollerini fotoğraflarıyla gösterdik, Ramiz Dayı (Tuncel Kurtiz’in) ağzıyla haşhaşi planları ve tehditleri savurduklarını tek tek gösterdik, hakkımızda davalar açıldı, ne oldu, belgeler ortada, davalar açıldığı gibi kapandı.

veryansintv

Kategori:
0:00
0:00