Kuzey Ay Düğümü 10. EVDE Güney Ay Düğümü 4. EVDE

Cu, 07/29/2022 - 01:17 tarihinde admin tarafından gönderildi

Bu yazıda doğum haritasında 10. evdeki kuzey ay düğümü hakkında bilgi edinebilirsiniz . Astrolojiye göre bu yerleşim ruhsal yolculuğunuz hakkında ne gösteriyor?

Doğum haritasında, kuzey ay düğümü sizin için yeni bir şeyi, fazla deneyime sahip olmadığınız bir şeyi temsil eder. Kuzey ay düğümü onuncu eve yerleştirildiğinde, bu sizin profesyonel hayatınız ve dünyanın gözünde üstlendiğiniz roldür.

Bu yaşamda, zorluklarla ve deneyim eksikliğiyle yüzleşmeye istekliyseniz, bu yaşam alanında muazzam bir büyüme yaşayabilirsiniz. Kuzey düğümüne genellikle hayatınızın ilgili yönündeki sorunlar eşlik eder. Ama bir kez fethettiğinizde bilgelik kazanırsınız ve bu süreçte çok şey öğrenirsiniz.

10. evde kuzey ay düğümü ile ruhunuz hayatınızın sorumluluğunu almak ve kendi geminizin efendisi olmak ister . Geçmişte, dünyadaki hedefleriniz için savaşma fırsatınız olduğunda muhtemelen geri adım attınız. Bu yerleşim, ailenize ve başkalarına öncelik vererek sık sık ihtiyaçlarınızı feda ettiğinizi gösterir.

Bu yaşamda ruhunuz, duygusal tepkinizi rasyonel bir düzeyde anlamaya odaklanmak ve artık size hizmet etmeyen kalıpları bırakmaya, daha bağımsız olmaya, hırsınızı özgürleştirmeye ve güvensizliğin yerine kapsamlı planlama ve yürütmeye odaklanmak istiyor. bu planlar.

10. evdeki kuzey ay düğümü, Oğlak burcundaki kuzey ay düğümüne benzer.

10. evdeki kuzey düğümü hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin!

10. Evde Kuzey Düğümü ve 4. Evde Güney Düğümü

10. evdeki kuzey ay düğümü aynı zamanda güney düğümünüzün dördüncü evde olduğu anlamına gelir. Bu, Yengeç burcundaki güney ay düğümüne benzer.

Bu neden önemli? Doğum haritasında, güney ay düğümü, nelerde ustalaştığınızı gösterir. Dördüncü evdeki güney ay düğümü, geçmişte başkalarının ihtiyaçlarını karşılamaya odaklandığınızı gösteriyor. Herkesin kendini güvende ve rahat hissetmesini sağlamak için güçlü bir çekim hissedersiniz. Ancak, bunu kendi pahasına yaptın, kendin de yardıma ihtiyacın olduğunda başkalarına yardım ettin.

10. evdeki kuzey ay düğümü, bu yaşamda kendinize daha fazla odaklanmanız gerektiğini gösteriyor. Tabii ki bu bir aile istememeniz gerektiği anlamına gelmiyor, sadece kendi ihtiyaçlarınızı da karşıladığınızdan emin olmak için. 10. evde kuzey düğümü olan birçok insan hala mutlu bir aile hayatına sahiptir, ancak bu yerleşim sizin için tek hedef olmaması gerektiğini gösterir.

Tüm eylemlerinizin sorumluluğunu alarak ve bağımsız bir insan olarak, başarılarınızda güç bularak öğrenebilirsiniz.

10. evdeki kuzey düğümü insanlar genellikle evlerinde , güvenli ortamlarında olmayı severler. Geçmişte, ailenizle evde çok zaman geçirdiniz. Bazen evinizden ayrılma ve dışarı çıkma düşüncesi sizi endişelendiriyor.

Bu yerleşim, dünyada kendiniz için ayağa kalkmanız gerektiğinde 'dışarıda' güvensiz hissetmenizi önerebilir. Başkalarını terk etmekten ve kendi başına bırakılmaktan korkma eğilimi vardır. 10. evdeki kuzey ay düğümü, diğer insanlara, özellikle de kalbinize yakın insanlara bağımlı olduğunuzu gösterebilir.

Doğum haritasındaki bu yerleşim, ailenizin sizin için çok önemli olduğunu gösteriyor. Çoğu zaman kendiniz ve dünyevi başarınız pahasına onlardan çok fedakarlık yaparsınız . Çok fazla verdiğinizde, başkalarıyla ilgilenmenin sizi tükettiğini ve kendinizi gerçekleştirmek için enerji ve zaman bırakmadığını hissedebilirsiniz. Bazen ailenizin çabalarınızı takdir etmediğini hissedersiniz .

Bireyselliğinizi geliştirmek sizin için zor olabilir, ancak aynı zamanda kuzey düğümünüzün ruhunuzun ihtiyaç duyduğu şey budur.

10. evdeki kuzey ay düğümü, kalıcı olma eğilimi gösterir . Geçmişi idealize etmeye, bazen bu şekilde gelecek için sorumluluk almaktan kaçınmaya eğilimlisiniz. Ayrıca ölü bir atı kırbaçlama eğilimindesiniz, diğerleri çoktan harekete geçtiğinde uzun süre incinmiş hissediyorsunuz. Doğum haritasında başka göstergeler varsa , bu yerleşim pasif-agresif bir tutum önerebilir .

Bununla birlikte, 10. evdeki kuzey ay düğümü, sağlıklı duygusal sınırlar belirlemenin büyümenize yardımcı olabileceğini gösterir.

Dördüncü ev ve onuncu ev astrolojide ebeveyn evleri olduğundan, 10. evdeki kuzey ay düğümü, hayatınızda önemli bir etkisi olan bir ebeveyni gösterebilir. Onuncu evdeki kuzey ay düğümü, bu ebeveynin fedakar olduğunu ve bu yolu izlemeniz gerektiğini hissediyorsunuz. Kendileri ve kişisel hedefleri için ayağa kalkmaktan korkarak herkesin ihtiyaçlarını kendi ihtiyaçlarının önüne koymuş olabilirler.

10. Ev Yaşam Derslerinde Kuzey Düğümü

10. evde kuzey ay düğümü ile öz disiplin üzerinde çalışmak çok önemlidir . Sebat, esneklik, çalışkanlık, büyümenize yardımcı olan şeydir . Duyguların ve sezgilerin alanı olan su evlerinin kaosuna düşme eğilimi vardır, ancak bu yaşamda büyümenize yardımcı olan şey bu değildir. Şimdi plan yapmayı öğrenmenin ve planına bağlı kalmanın zamanı geldi.

Güçlü duygusal tepkiler, geçmişte davranışınızın ayrılmaz bir parçasıydı. Bu eski kalıpları ve alışkanlıkları bırakmak, muazzam bir şekilde büyümenize yardımcı olabilir. Bir dünya evi olarak, 10. ev rasyonel zihin ve sol beyine odaklanır . Duygularınız hakkında düşünmeyi, onları anlamayı, tepkinizi anlamayı öğrenerek kendiniz hakkında çok şey öğrenebilir ve yaşam kalitenizi artırabilirsiniz.

10. evde kuzey düğümü olan insanlar genellikle güvensizlikten muzdariptir . Asla yeterince iyi olmadığınızı, istediğiniz şeyin peşinden gitmenizi engelleyen şeyin ne olduğunu hissediyorsunuz. Bu korku ve kaygının üstesinden gelmek, burada kuzey ay düğümü ile ilgili en önemli hayat derslerinden biridir.

Onuncu evdeki kuzey ay düğümü, halkla olan ilişkiniz aracılığıyla önemli yaşam dersleri de gösterebilir. Bu yerleştirmeye sahip bazı kişiler, halkın gözü önünde oldukları bir alanda çalışırlar (örneğin, bir öğretmen kendi yerel topluluklarında iyi bilinir) veya halkla başka bir şekilde ilgilenirler.

https://advanced-astrology.com/

0
0
No votes have been submitted yet.
Etiketler