Kuzey Ay Düğümü 3. EVDE Güney Ay Düğümü 9. EVDE

Per, 07/28/2022 - 21:51 tarihinde admin tarafından gönderildi

Üçüncü evdeki kuzey ay düğümü hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız doğru yere geldiniz.

Bu yazıda kuzey ay düğümünün bu konumu hakkında bilgi edinebilirsiniz. Doğum haritanızdaki bu konumla, entelektüel arayışlar ve iletişim, en fazla gelişebileceğiniz yerlerdir.

Bu yerleşim, İkizler'deki kuzey düğümüne biraz benzer. Ancak bu durumda, en çok büyüyebileceğiniz bir yaşam alanını gösterirken, kuzey ay düğümü burcu ruhunuzun bu yaşamda geliştirmek istediği özellikleri gösterir.

Kuzey ay düğümü üçüncü evdeyken, ana odak noktası başkalarıyla bağlantı kurmaktır. Üçüncü ev, iletişim ve öğrenme evidir, doğal haritadaki İkizler evidir.

Kuzey ay düğümünüz üçüncü evdeyse, güney ay düğümünüz dokuzuncu evde olur. Düğüm ekseni nereden geldiğinizi ve ruhunuzun hangi yönde büyümek istediğini ortaya çıkarır. Geçmişte, büyük resmi görmeye aşırı derecede odaklandınız ve sakinleşmekte zorlandınız.

Üçüncü evdeki kuzey ay düğümü, odağınızı değiştirmeniz gerektiğini gösteriyor. Şimdi yakın çevrenizi tanımanın ve uygulamalı öğrenmeye öncelik vermenin zamanı geldi.

Doğum haritasındaki üçüncü evdeki kuzey düğümü hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin!

Üçüncü Evdeki Kuzey Düğümü

Kuzey ay düğümü üçüncü evde olduğunda ne olur?

Astrolojide üçüncü ev öğrenme, düşünme süreci ve başkalarıyla bağlantı kurma ile bağlantılıdır. Özetle, doğum haritanızda üçüncü evdeki kuzey ay düğümü ile çalışmanız gereken şey budur.

Geçmişte, amacınızı ve inançlarınızı bulmaya çok odaklandınız. Fikirlere daldınız ve sıklıkla uygulamayı unuttunuz. Gözleriniz yolculuğun son noktasına o kadar dikildi ki, bir hamle yapmayı unuttunuz ve gitmek istediğiniz yöne doğru gitmeye başladınız.

Buradaki kuzey düğüm, güney düğümünüzün dokuzuncu evde olduğu anlamına gelir. Ay düğümleri, doğum haritasında birbirinin tam karşısındadır. Geçmişte, etrafınızdaki insanları unutacak kadar fikirlere odaklandınız . Bu yaşamda, etrafınızdaki insanları da görmeyi ve çevrenizdeki insanlarla çalışmayı öğrenmelisiniz . Ve sadece çalışmakla kalmayın, aynı zamanda küçük sohbetlere katılın ve eğlenin. Bazı insanlar amaçlarını bulmak için uzun bir yolculuğa çıkmak zorunda kalırlar, ancak sizin durumunuzda, hemen burnunuzun dibindedir.

Üçüncü evdeki kuzey ay düğümü, geçmişte anlam ve bilgelik aramak için çok zaman harcadığınızı gösterir. Bu aynı zamanda bu yaşamdaki geçmişiniz ve geçmiş yaşamlarınız anlamına da gelebilir. Okumaktan, maneviyattan, felsefeden, eğitimden, sizi dünyayı ve dünyadaki rolünüzü anlamaya yaklaştırabilecek her şeyden zevk aldınız. Bu konuda geçmişte ustalaştınız.

Aynı zamanda, başkalarıyla bağlantınızı feda edebilirdiniz. Bu yaşam alanında az gelişmişsiniz ve bu yaşamda size başkalarıyla fikir alışverişinde bulunarak öğrenme fırsatı veriliyor.

Geçmişte, vizyonunuza o kadar odaklanmıştınız ki, üçüncü evdeki kuzey ay düğümü ile ilgili detayları unuttunuz.

Üçüncü Evde Kuzey Düğümü ve Hayat Dersleri

Üçüncü evdeki bir doğum kuzey düğümü, şeytanın ayrıntıda olduğunu öğrenmeniz gerektiğini gösteriyor .

Yürütmeyi unutma eğilimi var. Üçüncü evdeki kuzey ay düğümü, eylemlerin de aynı derecede önemli olduğunu gösterir (hatta daha da önemli değildir!). Fikirleri araştırmayı ve düşünmeyi seviyorsunuz ama muhtemelen çok fazla erteliyorsunuz.

Üçüncü evdeki kuzey ay düğümü de becerileri geliştirmeniz gerektiğini gösteriyor. Kuzey ay düğümünün işareti ve bir bütün olarak harita bu konuda daha fazla bilgi verir, ancak becerileriniz üzerinde çalışmayı çok tatmin edici bulabilirsiniz. Buradaki kuzey düğümü ile geçmişte teknik becerilerin önemini gözden kaçırmış olabilirsiniz. Bu yaşamda, somut zihni soyut zihne tercih etmeniz gerekir.

Bu yerleşimde iletişim ve yazı çok önemlidir. Yazma ve günlük tutma yoluyla bir kişi olarak çok fazla gelişebilirsiniz. Buradaki düğümlere sahip bazı kişilerin dil öğrenmek için doğal bir yakınlığı vardır. Üçüncü evdeki kuzey ay düğümü, başkalarıyla etkileşim kurmanın büyümenize yardımcı olabileceğini öne sürüyor.

Bu yerleşime sahip bazı kişilerin sosyal becerileri zayıftır . İç dünyanıza o kadar dalmış olabilirsiniz ki etrafınızdakileri unutabilirsiniz. Söylemeye gerek yok, bu, sosyal becerilerinizin gelişmesi için çok az yer bırakır. Aynı zamanda, başkalarıyla bağlantı kurmak, gitmek istediğiniz yöndür.

Aynı yerde uzun süre kalmak, üçüncü ev insanlarında kuzey ay düğümü için boğucu gelebilir. Zaman zaman uzaklaşıp dünyayı keşfetmek için güçlü bir arzu duyarsınız . Ancak bu bir kaçış biçimine dönüşebilir. Mola vermek ile kaçmak arasında fark vardır ve üçüncü evdeki kuzey ay düğümü, ikincisinin sizin için çok çekici bir seçenek olduğunu düşündürür.

Üçüncü evdeki kuzey ay düğümü, insanlar arasında sık sık yalnızlık hissettiğinizi gösterir.

Yakın arkadaşlarınız olabilir veya mutlu bir evliliğiniz olabilir, ancak yerel topluluğunuzda bir yabancı olduğunuzu hissediyorsunuz.

Kuzey düğümünüzün en önemli hayat derslerinden biri, insanlarla etkileşim kurmayı öğrenmektir.

Kuzey düğümünüzün nasıl sonuçlanacağını tam olarak anlamak için, onu tüm grafik bağlamında analiz etmeniz gerekir. Evlere göre konumunun yanı sıra , kuzey düğümün işareti ve düğüm eksenine olan açıları da aynı derecede önemlidir.

https://advanced-astrology.com/

0
0
No votes have been submitted yet.
Etiketler