Kuzey Ay Düğümü 6. EVDE Güney Ay Düğümü 12. EVDE

Per, 07/28/2022 - 23:18 tarihinde admin tarafından gönderildi

6. evdeki kuzey ay düğümü hizmetin önemini vurgular. Hem başkalarına hem de kendinize hizmet ederek, ruhunuz bu yaşamda önemli yaşam dersleri öğrenebilir.

Bu yazıda, doğum haritasındaki altıncı evdeki kuzey ay düğümü hakkında bilgi edinebilirsiniz. Bu aynı zamanda, ay düğümleri doğum haritasında her zaman birbirinin tam karşısında olduğundan, güney düğümünüzün onikinci evde gerçekleştiği anlamına gelir.

Kuzey ay düğümünün doğum haritasındaki bu konumu, kuzey ay düğümünün Başak burcunda olmasına biraz benzer.

Astrolojide altıncı evdeki doğumsal kuzey düğümünün anlamı hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin!

Altıncı Evdeki Kuzey Düğümü ve On İkinci Evdeki Güney Düğümü

Kuzey ay düğümünüzü ve ruhunuzun büyümek istediği yönü anlamak için öncelikle astrolojide güney ay düğümü tarafından temsil edilen geçmişi anlamak önemlidir.

Ay düğümleri birbirinin karşısında olduğundan, altıncı evdeki kuzey düğümü, güney düğümün hizmet ve kendi kendine çözülmenin on ikinci evine yerleştirildiğini gösterir.

Altıncı evdeki kuzey ay düğümü, geçmişte hayatın mistik yönüne çekildiğinizi, bazen gerçekliğin yerine hayaller ve fanteziler yerleştirdiğinizi gösterir. Maneviyat, başkalarına yardım etme, hizmet etme konusunda doğuştan gelen bir yeteneğe sahipsiniz ve bilinçaltının yaratıcılığından kolayca faydalanabilirsiniz. Doğum haritasının geri kalanı bunu destekliyorsa, onikinci evdeki güney ay düğümü ile sezgisel yönünüz çok güçlüdür. 

Bu yaşamda, ruhunuz düzen yaratmak ve günlük rutinlerinizin yapısındaki yaratıcı akışı kanalize etmek ister. Ayrıntılara dikkat ederek ve daha organize olarak, on ikinci evin aşkın niteliklerini hem başkalarına hem de kendinize yardımcı olacak şekilde kullanabilirsiniz.

On ikinci evdeki güney düğümü ile çok fazla hayaliniz var ama hayalleri gerçeğe dönüştürecek rutinleriniz yok. Fantezi ve hayal dünyasının tadını çıkarırsınız ve bu alanda evinizdeki gibi gezinirsiniz. Altıncı evdeki kuzey ay düğümü ile rüyalar ve gerçeklik arasındaki ikilem çok güçlüdür. Ancak bu yerleşim, tercih etmeniz gereken altıncı ev, gerçeklik evi olduğunu gösteriyor. Bu eve odaklanmak sizi amacınıza götürür. Ne kadar organize, stratejik, ayrıntılı olursanız, doğum haritasındaki ay düğümlerinin bu konumu ile o kadar tatmin olacaksınız.

Yalnızlığın ve kendi başına olmanın tadını çıkarıyorsun. Çok içe dönük birisin ve yalnız zaman geçirmeye ihtiyacın var. Ölçülü yapıldığında bunda yanlış bir şey yoktur. Bununla birlikte, ister bir ilişkide ister profesyonel yaşamınızda olsun, işler yolunda gitmezse bırakma ve dünyadan çekilme eğilimi vardır. Altıncı evdeki kuzey ay düğümü aynı zamanda gerçeklerden kaçmaya meyilli olduğunuzu gösterir . Kaçmak artık sana hizmet etmiyor.

Altıncı evdeki kuzey düğümü insanlar rüyalar aleminde kolayca yığın oluşturabilirler. Geçmişte, rüyaların mistik dünyasını, ayrıntılara dikkat etmeye ve her gün özenle çalışmaya tercih etme eğilimi vardı. Kaosa çok aşinasınız ve şimdi ruhunuz düzen yaratmak istiyor.

Altıncı Evdeki Kuzey Düğümü

Doğum haritasında altıncı evdeki kuzey ay düğümü ile ruhunuz eylemlerinizin sorumluluğunu almayı ve kendi geminizin efendisi olmayı öğrenmek ister.

On ikinci ev en mistik evdir, aşkın nitelikleri günlük gerçeklikten kopuktur. Geçmişte, hem fiziksel hem de zihinsel olarak uzak kalmaya alışmıştınız. Bu yerleşim, kendiniz için ayakta duran zorlukları önerir. Geçmişinizde sürüklenme ve akışın sizi nereye götüreceğini görme eğilimi vardı. Ancak, bu yaşamda, hayata analitik bir yaklaşım geliştirmeniz gerekir: bir plan yapın, nasıl uygulanacağını öğrenin ve işi yapın.

Bu yerleşim, geçmişte başkalarının kurbanı olmaya eğilimli olduğunuzu gösteriyor. Gücünü kolayca verirsin ama bu seni boğulmuş hissettirir. İlk etapta kendinize güvenmeyi öğrenmeniz gerekiyor. Artık teslim olamazsın, bu yerde büyümeye yer yok. Hareketsizlik, altıncı evde kuzey ay düğümü ile geride bırakmanız gereken bir şeydir. 

Başkalarına hizmet etmeyi ve aynı zamanda kendinize de hizmet etmeyi öğrenmek, altıncı evdeki kuzey ay düğümü ile ilgili önemli bir hayat dersidir. Doğum haritasında altıncı ev-onikinci ev ekseni vurgulanıyorsa, güçlü bir görev duygunuz var demektir. Bununla birlikte, altıncı evdeki kuzey düğümü ile, çok özverili olma eğilimindesiniz. Önce kendinize öncelik vermenin daha iyi olabileceği durumlarda bile başkalarına yardım etmeye çalışıyorsunuz.

https://advanced-astrology.com/

0
0
No votes have been submitted yet.
Etiketler