Kuzey Ay Düğümü 7. EVDE Güney Ay Düğümü 1. EVDE

Per, 07/28/2022 - 23:35 tarihinde admin tarafından gönderildi

7. evde kuzey düğümünüz varsa bu yazı tam size göre. Bu yerleşimin astrolojideki büyüme süreciniz hakkında ne önerdiğini öğrenin!

Doğum haritasındaki ay düğümlerini anlamak, yaşamdaki amacınızı anlamanın anahtarıdır. Yedinci evdeki bir doğum kuzey düğümü, ortaklıklar ve diğer insanlarla ilgili yaşam derslerini gösterir.

Şimdi, odağınızı kendinizden başkalarına kaydırmanın zamanı geldi . Geçmişte, genellikle yalnızdın ve taviz vermek zorunda değildin. Bağımsız ve kendine güvenen biriydin. Ancak, bu yaşamda ruhunuzun büyümesine yardımcı olan şey bireysellik değildir. 

Bu yaşamda, büyümeniz için en önemli derslerden biri, başkalarıyla, özellikle de kararlı ilişkiler ve evlilikle olan ilişkiniz olacaktır. Partnerleriniz size bu yaşamda ruhunuzun öğrenmek istediği en önemli yaşam derslerini öğretecek. Hem romantik hem de iş ortakları, ruhsal düzeyde büyümenize katkıda bulunur. Diğer insanlar, yedinci evdeki kuzey düğümü ile en büyük öğretmenlerinizdir.

Bu yerleşim aynı zamanda güney düğümünüzün ilk evde , Benlik Evi'nde bulunduğu anlamına gelir.

Sizinle diğer insanlar arasındaki dengeyi bulmak, büyümenize yardımcı olan şeydir. Söylemeye gerek yok, bu kolay bir süreç değil, ancak tatmin ve mutluluk duygusuna yol açan şeydir. Hayatınızı kuzey düğümünüzle hizalamaya başladığınızda, doğru yolda olduğunuzu hissedersiniz. 

Ay düğümlerini öğrenmek, bilinçsiz motivasyonlarınızı ve neden bazı yaşam alanlarına bu şekilde yaklaştığınızı anlamak için harikadır. Kuzey ay düğümünün yerleştirildiği ev (bu durumda yedinci evdeki kuzey ay düğümü) genellikle zorlu bir yaşam alanıdır . Bu ev, geçmişte ustalaştığınız şeyleri temsil eden güney düğüm evinin aksine sizin için yeni olan şeyleri temsil eder. Ama konfor alanında büyümeye yer yok, değil mi? 

Kuzey düğümün geldiği yer burası!

Astrolojide yedinci evdeki kuzey düğümünün anlamı hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin!

7. Evde Kuzey Düğümü ve Birinci Evde Güney Düğümü

7. evdeki kuzey ay düğümü, kuzey ay düğümünün Terazi'de olmasına benzer (doğal haritada yedinci evle bağlantılı burç).

Kuzey düğümünüzü anlamak için güney düğümünüzü de anlamalısınız. Kuzey ay düğümü yedinci evdeyken, güney ay düğümü birinci evinize yerleşir .

Doğum haritasındaki düğüm ekseninin bu konumu hakkında bilmeniz gerekenler nelerdir?

7. evdeki kuzey ay düğümü , geçmişte kendinize odaklandığınızı gösterir. Bu yerleşime sahip birçok kişinin geçmişte ortağı yoktu. Her şeyi tek başına halletmen gerekiyordu, sana destek olacak kimse yoktu.

Aynı zamanda, bu size istediğinizi yapmak için büyük bir özgürlük verdi. Bu nedenle, uzlaşmalar ve işbirliği sizin için genellikle zordur. Güçlü bir iradeniz var ve doğum haritasında 7. evde kuzeyden çok bağımsızsınız .

7. evdeki kuzey ay düğümü, başkalarının sizin gibi olmasını bekleme eğilimini de gösterebilir. Siz kabul etmeseniz bile başkalarının sizin gibi olmasını, düşünmesini, davranmasını istiyorsunuz ve değillerse ilişkiyi bırakma eğilimindesiniz.

Yedinci evdeki kuzey ay düğümü , başkalarından tavsiye almayı sevmediğinizi de gösterir. İşleri kendi yönteminle yapmak istiyorsun . Bu mutlaka kötü değildir, ancak olgunlaştıkça başkalarını dinlemenin ufkunuzu genişletebileceğini ve belki de size daha iyi bir çözüm gösterebileceğini kabul etmeyi öğrenirsiniz.

Bu yerleşim , özellikle hayatınızın başlangıcında, sosyal olarak garip olduğunuzu gösterebilir . 7. evdeki kuzey ay düğümü, iş insanlarla tanışmak ve özellikle de onlara yaklaşmak söz konusu olduğunda bazen endişeye işaret edebilir.

İlişki geliştikçe kendinizi çok rahatsız hissetmeye başlarsınız ve aranızda duygusal bir bağ oluşmaya başlar. 7. evde kuzey düğümü olan insanlardan kaçınmaya yönelik güçlü bir eğilim vardır. Ancak, büyüyebileceğiniz yer burası değildir ve genellikle ne yaparsanız yapın, hayat sizi daha sosyal olmanız ve insanlarla etkileşim kurmanız gereken durumlara sokar .

Kuzey ay düğümü burcu, temel yaşam dersleriniz ve ruhunuzun amacı hakkında ek bilgiler verir. Burç, ruhunuzun bu yaşamda geliştirmek istediği kişilik özelliklerini tanımlarken, güney ay düğümü burcu, zaten nelerde ustalaştığınızı gösterir. Ay düğümlerinin doğum haritanızda yerleştirildiği burçları anlamak, ek bir içgörü katmanı sağlar. Kuzey düğümünüzü tam olarak anlamak için yönlerini de dikkate almanız gerekir. 

Yedinci Evdeki Kuzey Düğümü ve Evlilik

Yedinci evdeki kuzey ay düğümü, ilişki korkusunu gösterebilir. Bu yerleştirme, hayattaki ilişkileri geciktirebilir ve en iyi ilişkileriniz muhtemelen daha yaşlı ve daha olgun olduğunuzda gerçekleşecektir . Kendi sorunlarınız üzerinde çalıştığınızda ve kim olduğunuz konusunda daha net bir fikre sahip olduğunuzda, doğru insanları hayatınıza çekmek daha kolay olacaktır.

Yedinci evdeki kuzey ay düğümü, verme ve alma arasındaki dengeyi bulmanın sizin için zor olduğunu gösteriyor . Bazen kendinizi daha az satarsınız ya da verdiğinizden fazlasını alırsınız.

Yedinci ev, denge ve uyumun işareti olan Terazi'nin doğal evidir . Bunları ilişkilerinizde yaratmak, yedinci evdeki kuzey düğümü ile ilgili önemli bir yaşam dersidir. Kolay değil, ama en çok büyüdüğünüz yer orası. 

Amacınızı diplomatik ve incelikli bir şekilde aktarmanız zor olabilir . İlk evdeki güney ay düğümü, geçmişte işler istediğiniz yönde gitmediğinde fevri ve sabırsız olma eğilimi olduğunu gösterir. 

Bir ilişkide uyum sağlamak için incelik geliştirmek, 7. evdeki kuzey ay düğümü ile ilgili önemli bir derstir. Sosyal becerilerinizi geliştirmek de ruhunuzun bu yaşamda öğrenmek istediği bir şeydir. Terazi, Venüs ve yedinci ev zarafet ve denge ile ilgilidir ve bu konuda ustalaşmanız gerekir. Bu özellikleri geliştirmek, büyümenize yardımcı olacak ilişkiler oluşturmanıza yardımcı olur.

7. evde kuzey ay düğümü ile dışarı çıkmak ve birçok insanla tanışmak istersiniz. Başkaları aracılığıyla kendinizi daha iyi anlayabilirsiniz . Romantik ilişkiler, eşiniz, iş ortaklarınız, arkadaşlarınız, kişisel ilişkiler, bire bir ilişkiler bu yaşamda ruhunuzun büyümesine yardımcı olur.

Yedinci evdeki kuzey ay düğümünde fazla bencil olmak sık görülen bir durumdur. İlk evdeki güney düğümünüz, geçmişte başkalarının ihtiyaçlarını veya isteklerini dikkate almak zorunda olmadığınızı gösteriyor. Tamamen kendinize odaklanabilirsiniz (örneğin, yalnız bir tatile gidiyorsanız, aktif bir dinlenme yolunu tercih ederseniz tüm gün gezmeye gidebilirsiniz, ancak yanınıza bir eş alırsanız, ayrıca ödeme yapmanız gerekir. ne yapmak istediklerine dikkat edin).

 Ancak yedinci evdeki kuzey ay düğümü, işbirliğinin önemini öğrenmeniz gerektiğini gösteriyor. Genellikle yaşlandıkça, size işbirliği ve ortaklığın gücünü öğreten yaşam olayları yaşarsınız. Diğer insanların ihtiyaçlarına dikkat etmeyi öğrenmek, yedinci evdeki kuzey ay düğümü ile ilgili önemli bir derstir.

https://advanced-astrology.com/

0
0
No votes have been submitted yet.
Etiketler