Kuzey Ay Düğümü 8. EVDE Güney Ay Düğümü 2. EVDE

Per, 07/28/2022 - 23:43 tarihinde admin tarafından gönderildi

Bu yazıda, doğum haritasındaki sekizinci evdeki kuzey ay düğümü hakkında bilgi edinebilirsiniz . Ay düğümleri, doğum haritasının büyüleyici özellikleridir. Ruhsal olarak büyümek için geçmişte ne öğrendiğinizi ve ruhunuzun şimdi ve gelecekte neye odaklanmak istediğini gösterirler.

8. evdeki kuzey ay düğümü astrolojide ne anlama geliyor?

Sekizinci ev, harita çarkında korkunç bir evdir: ölüm, travma, dönüşüm ve aynı zamanda yenilenme ve yeniden doğuş ile bağlantılıdır. Dönüşüm, doğum haritanızdaki 8. evdeki kuzey ay düğümü ile hayatınızda önemli bir odak noktasıdır .

Ancak dönüşüm ve salıverme size yabancı geliyor, bu nedenle korkutucu.

Bu yerleşimle, konfor ve güvenlik için aşkın deneyimlerden fedakarlık etme konusunda güçlü bir eğiliminiz var. Maddi rahatlık sizin için çok önemlidir ve eğer özen göstermezseniz, bolluk yaratmak adına diğer insanlarla olan ilişkinizi bıraktığınızı görebilirsiniz. Ancak başkalarıyla olan ilişkiler her şey değildir: Bu yerleştirme ile kendinizle olan ilişkiniz de önem kazanır.

8. evdeki kuzey düğümü ile her şeyi kendi başınıza yapmak zorunda olmadığınızı öğrenmenin zamanı geldi . Hayata inanmak, 8. evdeki kuzey ay düğümünün en önemli hayat derslerinden biridir. Sıklıkla derin bir dönüşüm yaşarsınız, kayıp veya travmatik deneyimler tarafından tetiklenir ve size değerinizin içsel olduğunu öğretir ve hayatta ne olursa olsun, derinlerde güç bulabilirsiniz.

8. evdeki kuzey ay düğümü, ay düğümleri birbirinin tam karşısına yerleştirildiği için ikinci evde olduğunuzu gösterir.

Bu yerleşim, Akrep'te kuzey düğümüne sahip olmaya biraz benzer.

Astrolojide sekizinci evdeki kuzey düğümü hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin!

8. Evdeki Kuzey Düğümü

8. evde kuzey düğümü ve 2. evde güney düğümü ile değerler, finansal varlıklar, kendine güven soruları ana odak noktası haline gelir. Başkalarından yardım kabul etmeden her şeyi kendi başınıza başarmanız gerektiğini hissediyorsunuz. Güçlü olmaya alışkınsın. Belki geçmişte, kendinizde güç bulmaktan başka seçeneğiniz yoktu. 8. evdeki kuzey düğümü insanlar yardım istemekten çok rahatsız olurlar.

Paylaşım, doğum haritasındaki sekizinci evdeki kuzey ay düğümü ile en önemli yaşam derslerinden biridir. Paranızı veya eşyalarınızı paylaşmak gibi sadece fiziksel düzeyde değil, aynı zamanda kendinizi de paylaşın. Biriyle bağ kurmak için derin bir arzunuz var, ancak bu yerleşime sahip insanlar genellikle savunmasız olmaktan korkarlar.

Sekizinci evdeki kuzey düğümü genellikle aşırı sahiplenme ile karakterize edilir. Size ait olana tutunma eğilimi vardır ve bunları başkalarıyla paylaşmak zorunda kalırsanız kendinizi endişeli hissedersiniz. Buradaki kuzey düğümü , kaybetme korkusunu gösteriyor. Bilinçsizce , onlardan zevk almak için şeylere sahip olmanız gerektiğini hissedersiniz.

Paylaşmak sizi rahatsız eder. Hem siz kaynaklarınızı başkalarıyla paylaşıyorsunuz, hem de başkaları kaynaklarını sizinle paylaşıyor.

Bu yerleştirmenin bir başka eğilimi de hayattan zevk almayı geciktirmektir: önce iş gelir, sonra kitabınızda oyun gelir. Bununla birlikte, dinlenmenin ve eğlenmenin aynı zamanda bir yenilenme yolu olarak hizmet etmesi önemlidir .

Yenilenme, astrolojide sekizinci evin en önemli anahtar kelimelerinden biridir. Bu yerleşimle, çok fazla dayanabilen çok güçlü bir insansınız.

Ancak, hayatınızın ilk bölümünde, muhtemelen gerçek duygularınızı gizlemek ve içinizde dağılmakta olduğunuz durumlarda bile güçlü olmak zorunda kaldınız. 8. evde kuzey ay düğümü ile yardım istemek ve kabul etmek çok önemlidir. Bu yerleşime sahip insanlar, genellikle başka birine güvenmeleri gerektiğinde olaylarla karşılaşırlar.

Vermenin çok güzel bir duygu olduğunu ve yardımı kabul ederek başkalarına iyi ve mutlu hissetme fırsatı verdiğinizi fark etmek de önemli bir hayat dersidir. 

8. Ev Yaşam Derslerinde Kuzey Düğümü

Ancak, ikinci ev kuzey düğüm evi sadece maddi dünya ile ilgili değildir. 8. evdeki kuzey ay düğümü, ruhunuzu başka bir insanla paylaşmak, seks ve yakınlık gibi gizemli deneyimlere daha fazla odaklanmanız gerektiğini gösteriyor .

8. evde kuzey düğümü olan insanlar , başka bir insan ruhuyla bağ kurmayı çok isterler . Tüm savunmasızlığında, gerçekten kim olduğun için sevildiğini ve kabul edildiğini hissetmek istiyorsun. Ancak, başkalarının savunmasız yanınızı görmesine izin vermek size çok yabancı. Geçmişte, her düzeyde kendinize sağladınız, ancak bir süre sonra bundan bıktınız.

8. evdeki kuzey düğümü ile cinsellik sizin için yeni bir yaşam alanı olabilir ve gelişmesi daha fazla zaman alabilir. Sekizinci evdeki kuzey ay düğümü, en iyi deneyimlerinizin hayatta daha sonra geleceğini gösteriyor. 

Bu yerleşim ile hayatın gizemli yanıyla ilgileniyorsunuz. Gizli şeyler ve görünmeyen şeyler genellikle 8. ev insanlarında kuzey düğümü büyüler. Doğum haritanızdaki bu yerleşim ile okült ve tabulara çekilirsiniz. 

Maneviyat hakkında bilgi edinmek, 8. evdeki kuzey düğümü için çok yardımcı olabilir. Hayatın gizli ve gizemli yanını keşfederek, kendinizi ve dünyayı çok daha derin bir seviyede anlayabilirsiniz, bu da ruhsal gelişiminize katkıda bulunur. 8. evdeki kuzey düğümü bazen bir anlam arayışı ile karakterize edilir. Bu yerleşime sahip insanlar için somut olarak kendilerine ait olmayan anlamlar bulmak zordur.

Psikoloji hakkında bilgi edinmek ve terapiye gitmek de harika . Kendinizi derin bir seviyede anlamak, hayatınızı birçok yönden iyileştirmenize ve onu kuzey düğümünüzle hizalamanıza yardımcı olacaktır; işte o zaman gerçek sihir gerçekleşir!

Ay düğümlerinin evlere göre konumunun yanı sıra, işaretleri de önemlidir. Ev, büyüme sürecinin gerçekleştiği yaşam alanlarını ifade ederken, ruhunuzun bu yaşamda öğrenmek istediği nitelikleri ortaya çıkarır.

 

https://advanced-astrology.com/

0
0
No votes have been submitted yet.
Etiketler