Kuzey Ay Düğümü 9. EVDE Güney Ay Düğümü 3. EVDE

Cu, 07/29/2022 - 01:13 tarihinde admin tarafından gönderildi

9. evde natal kuzey düğümünüz varsa , bu makale tam size göre. Bu pozisyonun yaşam amacınız ve bu yaşamda ruhunuzun büyüme süreci hakkında neler ortaya koyduğunu öğrenebilirsiniz.

Bu yerleşim size ne öğretiyor?

9. evdeki kuzey düğümü , geçmişte bilgi toplama ve yakın çevrenize odaklanma sanatında ustalaştığınızı gösteriyor. Ancak, bir şeye çok yakınsanız, kaçınılmaz olarak bazı ayrıntıları kaçırırsınız—bazen bir adım geri atıp büyük resmi gözlemlemek en iyisidir . Kısacası, bu dokuzuncu evde kuzey ay düğümüne sahip insanlar için önemli bir yaşam dersidir.

Bu yaşamda felsefe öğrenerek, ruhsal yönünüzü geliştirerek ve evrenin bilgeliğine ve bolluğuna hayran kalarak gelişebilirsiniz. Bu konularda ustalaştıktan sonra, mükemmel ve ilham verici bir öğretmen olabilirsiniz, örneğinizle diğerlerine hayatın bir anlamı olduğunu gösterebilirsiniz.

9. evdeki kuzey ay düğümü, kuzey ay düğümünün Yay burcunda olmasına biraz benzer.

Astrolojide 9. evdeki kuzey düğümü hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin!

Dokuzuncu Evdeki Kuzey Düğümü

Ay düğümleri, doğum haritasının çok önemli bir parçasıdır. Ruhunuzun doğmak için motivasyonunu ortaya çıkarırlar. Kuzey ay düğümü, ruhunuzun bu yaşamda öğrenmek istediği yaşam derslerini gösterirken, diğer ay düğümü olan güney düğümü, geçmişte nelerde ustalaştığınızı açıklar.

Doğum haritanızda kuzey düğümünüz 9. evdeyse, bu aynı zamanda güney düğümünüzün üçüncü evde olduğu anlamına gelir .

Düğüm ekseninin bu konumu ruhsal gelişiminiz hakkında ne önerir? Büyümek ve gelişmek için bu yaşamda hangi yaşam derslerini öğrenmeniz gerekiyor?

9. evde kuzey düğümü olan kişiler ayrıntılarda kaybolmaya eğilimlidir. Alabileceğiniz tüm bilgileri alabileceğinizden emin olmak için güçlü bir ihtiyaç vardır. Ancak, 9. evdeki kuzey ay düğümü insanları her yerde olma eğilimindedir.

Tüm yapı taşlarına sahipsiniz, ancak aynı zamanda ne yaratmak istediğinize dair bir plana ve vizyona da ihtiyacınız var. Bu, dokuzuncu evdeki kuzey ay düğümü ile ilgili önemli bir yaşam dersidir.

Bu yerleşim, bir şeylere kolayca ilgi duyduğunuzu, ancak takip eksikliğiniz olduğunu gösteriyor. Yeni bir şey öğrendiğinde heyecanlanırsın ama zaman geçtikçe heyecanın kaybolur. Fikirden fikre atlama eğilimindesiniz.

9. Evdeki Kuzey Düğümü ve Yaşam Amacınız

Hayatta anlam bulmak, doğum haritasındaki bu yerleşimle ilgili en zorlu sorulardan biridir. Kuzey ay düğümü 9. evde olan birçok insan, doyumsuz olduğunu hisseder.

Sezginize güvenmeyi öğrenmek, bu yerleşimde çok önemlidir. Dokuzuncu ev, yüksek zihnin evidir, hayatınızda size rehberlik eden süper egodur. 9. evdeki kuzey ay düğümü, geçmişte bu parçanızın göz ardı edildiğini gösteriyor. Gerçekleri ve verileri istediniz, ancak veriler her şey değildir. Astrolojide dokuzuncu evin temsil ettiği inanca da ihtiyacınız var.

Bu inancı geliştirmek, doğum haritasındaki 9. evde kuzey ay düğümü ile büyümenize yardımcı olan şeydir. Kendinizde bilgelik bulmanız gerekir.

Maneviyat, felsefe, din hakkında bilgi edinmek, 9. evdeki kuzey düğümü için faydalı olabilir.

Bu yerleşimle ilgili bir diğer önemli yaşam dersi de bir özgürlük duygusu geliştirmektir. Üçüncü ev, yakın çevrenizi, mahallenizi, etrafınızdaki insanları temsil eder. Üçüncü evdeki güney ay düğümü, geçmişte başkalarının sizin hakkınızda ne düşündüğüne çok dikkat ettiğinizi gösterir. Tek bir yerde (hem fiziksel hem de zihinsel olarak) kalmak için güçlü bir arzunuz var. Ancak, büyümenin gerçekleşebileceği yer burası değildir.

https://advanced-astrology.com/

0
0
No votes have been submitted yet.
Etiketler