Kuzey ay Düğümü İkizler

27/07/2022 - 00:47 / admin

KUZEY AY DÜĞÜMÜ İKİZLER BURCUNDA

Bu yazımızda İkizler burcundaki kuzey ay düğümü hakkında bilgi edinebilirsiniz. Bu heyecan verici bir pozisyon, nedenini bir dakika içinde göreceksiniz. 

Bu yerleşimle öğrenmeniz gereken şey, hiç kimsenin bir ada olmadığıdır.

Doğum haritanızdaki İkizler'deki kuzey ay düğümü ile başkalarıyla bağlantı kurmayla ilgili büyük yaşam dersleri bekleyebilirsiniz . Geçmişte, düşünce tarzınızın %100 doğru olduğuna inanma eğilimi vardı. Ancak bazen fikrinizi oluştururken pratik bilgilerden ve gerçeklerden yoksun kaldınız . Yaşlandıkça ve olgunlaştıkça, dinlemeyi ve evrensel ilkeleri daha derin bir düzeyde anlamanıza yardımcı olacak bulmacanın önemli parçalarını toplamayı öğrenirsiniz. Bu bilgi genellikle diğer insanlar aracılığıyla size gelir - bu yüzden bu dinleme becerilerine ihtiyacınız var!

Doğum haritalarında İkizler kuzey ay düğümü olan insanlar , uzaklara bakmaya ve büyük resmi görmeye alışkındır. Bu yaşamda, kendilerine yakın olan ayrıntıları fark etmeyi ve bu iki düşünme biçimini birleştirmeyi öğrenmeleri gerekir. Teorinizi uygulamak ve becerilerinizi geliştirmek de çok önemlidir. Bu pozisyon, hayata daha pratik bir yaklaşım geliştirerek çok şey öğrenebileceğinizi gösterir.

İkizler burcundaki kuzey ay düğümü, sosyalleşmeye, ağ oluşturmaya, çevrenizdeki insanlarla arkadaş olmaya vurgu yapar .

Düğüm ekseninin bu konumu, çok fazla bilgi biriktirdiğiniz, ancak belki de hayata gerçekten katılmak ve eğlenmek için çok az zamanınız olan entelektüel bir arka plan önerir. Bu yaşamda, ruhunuz diğer insanlarla bağlantı kurmak istiyor. Müthiş miktarda bilgi biriktirdiniz ve şimdi bunu başkalarıyla paylaşmanın zamanı geldi. Başkalarına açık olmak, bu yerleşimin belki de en önemli hayat dersidir. 

İkizler kuzey ay düğümü, kuzey ay düğümünün 3. evde olmasına biraz benzer. Bu yerleşim otomatik olarak güney ay düğümünüzün Yay burcunda olduğu anlamına gelir.

Doğum haritasındaki İkizler'deki kuzey ay düğümü hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin!

İkizler Kuzey Düğümü Yaşam Dersleri

Doğum haritasındaki İkizler kuzey ay düğümü ile ruhunuzun öğrenmek istediği temel yaşam dersleri şunlardır:

  • Başkalarıyla bağlantı kurmayı öğrenin
  • Teoriyi uygulamaya koyun
  • Madalyonun diğer yüzüne bakın 
  • Dinlemeyi öğrenin
  • Başkalarının deneyimlerine ve inançlarına dayanarak inançlarınızı yeniden değerlendirin
  • Yetenek Geliştirme

Kuzey Düğüm İkizler'de ve Güney Düğüm Yay'da

Astrolojide kuzey ay düğümünden bahsederken onu güney ay düğümü ile birlikte analiz etmek en doğrusudur. Bu, kuzey düğümünü bağlama yerleştirmenize ve geleceği geçmişin bir işlevi olarak anlamanıza yardımcı olur.

Peki, Yay burcundaki güney ay düğümü ve İkizler burcundaki kuzey ay düğümü ruhunuzun yolculuğu hakkında ne söylüyor?

Yay burcundaki güney ay düğümü, geçmişte kafasında çok zaman geçiren bir kişiyi gösterir. Bu yerleşime sahip birçok insan entelektüel bir geçmişe sahiptir. Yay burcundaki güney ay düğümü, okumak, dil öğrenmek, hayatın büyük sorularını merak etmek, felsefe ve maneviyat hakkında bilgi edinmek için çok zaman harcayan bir kişiyi önerir. Doğum haritanızda İkizler'de bir Yay güney ay düğümü ve kuzey ay düğümü ile çok akıllı olduğunuza şüphe yok . Ancak bu aynı zamanda en büyük tuzaklardan biridir.

Etrafınızdaki herkes öğrenme sevginizi paylaşmıyor ve bu sizi yanlış anlaşılmış hissetmenize neden olabilir. Bu yerleşime sahip insanlar genellikle kendilerini yalnız ve incinmiş hissederler ve kendi kabuğuna çekilirler . Bunun bir üstünlük duygusuna yol açması da olabilir. İkizler kuzey düğümü ve Yay güney düğümünün zayıf yönlerinden biri kendini beğenmiş olmaktır. Bu yerleşime sahip insanlar genellikle her şeyi en iyi bildiklerini düşünürler ve çoğu zaman kendilerini haklı görürler. En kötü senaryoda, bu yerleşime sahip kişiler fanatik bile olabilir.

Akıllı olsanız bile, başkaları kendi başınıza keşfedemeyeceğiniz bir bakış açısı ekleyebilir. Açık fikirli ve meraklı olmak, gelişmek için geliştirmeniz gereken şeydir. İkizler burcundaki kuzey ay düğümü ile bu yaşamda, diğer insanların görüş ve görüşlerine yer açmanız gerekir. Başkalarını dinlemeyi ve duymayı öğrenmek anahtardır.

Yay burcundaki güney ay düğümü, felsefe ve anlam arayışı için bir yetenek önerir. Geçmişte, hayatı anlamaya çalışmak için çok zaman harcadınız. Bununla birlikte, İkizler burcundaki kuzey ay düğümü, bu yaşamda bir fikir oluşturmadan önce bilgi toplamanız ve gerçekleri öğrenmeniz gerektiğini önerir. Görüşlerinizi değiştirmek konusunda genellikle isteksizsiniz, ancak başkalarını dinlemeyi ve onların bakış açılarını gerçekten merak etmeyi öğrendiğinizde, çok daha akıllı olabilirsiniz.

Gençken, kendini beğenmiş olma eğilimi vardır. Yaşlandıkça, genellikle, kime sorduğunuza bağlı olarak gerçeğin farklı olduğunu kabul etmeyi öğrenirsiniz ve bu, uyum sağlamanızı kolaylaştırır.

İkizler burcundaki kuzey ay düğümü ile en önemli hayat derslerinden biri, inançlarınızı başkalarına yardım edebilecek şekilde dönüştürmektir. Dinlemeyi öğrendiğinizde, felsefe yeteneğiniz başkalarına yardımcı olabilir. Ancak bu aşamaya gelebilmek için önce diğer kişiyi anlamanız gerekir. Bunu öğrendikten sonra, harika bir danışman olabilirsiniz ve diğerleri genellikle içgörünüzü giderek daha fazla takdir etmeye başlar. Yay burcundaki güney ay düğümü, düşüncelerini etkili bir şekilde iletmeyi öğrendikten sonra başkalarını motive edebilen ve onlara ilham verebilen iyimser bir kişiyi önerir.  

İkizler'de Kuzey Düğümü

İkizler burcundaki kuzey ay düğümü, yerel çevrenize ve çevrenizdeki insanlara odaklanma zamanının geldiğini gösteriyor. Burası çok şey öğrenebileceğiniz ve bir insan olarak büyüyebileceğiniz yerdir.

Kuzey ay düğümü İkizler burcunda olan kişilerin özgür olmak için çok güçlü bir istekleri vardır. Özgürlük senin için çok önemli ve geçmişte muhtemelen kendi başına çok zaman harcadın. Yalnızlık, kendinizi evinizde ve yüksek benliğinizle bağlantınızı hissettirdi. Kuzey ay düğümü İkizler burcunda olan bir dünya vatandaşısınız ve yeni ortamlara kolayca uyum sağlıyorsunuz. Her yerde kendinizi evinizde hissedersiniz. Bu yerleşime sahip insanlar genellikle seyahat etmeyi ve yabancı kültürler hakkında bilgi edinmeyi severler. Kuzey ay düğümü İkizler'de ve güney ay düğümü Yay'da olduğundan, genellikle diller konusunda da bir yeteneğiniz vardır.

Aynı zamanda, bir yere bağlanmak ve yerleşmek sizin için zor. İkizler'deki kuzey düğümü, sürekli bir huzursuzluk ile karakterizedir. Sürekli bir şeyler arıyorsun. İkizler kuzey ay düğümü olan insanlar uzaklara bakarken kaybolabilirler. Geçmişte sık sık yalnız olduğunuz için, iradeli olabilirsiniz. Sorumluluk almak senin için zor ama bu yaşamda hem kendin hem de başkaları için sorumluluk almalısın. Diğerlerine dikkat etmeyi öğrenmek, İkizler'deki kuzey ay düğümü ile anahtardır. 

Bu eğilim genellikle kendinizi yalnız hissetmenize neden olsa da, başkalarının sizi tanıması kolay değildir. İkizler'de kuzey ay düğümü olan kişilerin başkalarına açılmayı öğrenmesi gerekir. Uyum sağlamanızı zorlaştıran bağımsızlığınızı ve özgürlüğünüzü yönlendirirsiniz . Genellikle sabırsızsınız, ancak bir topluluğu tanımanız ve bir topluluğun sizi tanıması zaman alır. Bu yaşamda, ruhunuz tek bir yerde kalmak ve yerel bir topluluğun parçası olmak istiyor. Bu yerleştirmeye sahip bazı kişiler öğretmen olarak çalışırlar veya başkalarıyla etkileşim kurmaları gereken bir işleri vardır ve çok fazla tanıdıkları vardır. 

Bu yerleşim, sosyal becerileriniz üzerinde çalışmanız gerektiğini gösteriyor. Bir fildişi kulesinde mahsur kalmadığınızdan emin olun. Kuzey ay düğümü İkizler'de olan kişiler genellikle diğer insanlarla birlikteyken kendilerini rahat hissetmezler. Uyum sağlamak için ne söyleyeceklerinden emin değiller. Genellikle, İkizler kuzey ay düğümü ile ilgili en iyi taktik dinlemektir. Sadece dinleyerek, diğer kişi hakkında bir fikir edinebilirsiniz.

Düzgün iletişim kurmayı öğrenmek, genellikle İkizler'deki kuzey ay düğümü için bir meydan okumadır. Yay, olumsuz tarafta künt ve sabırsız olabilen bir işarettir. Genellikle incelikten yoksundur ve başkalarının duygularına veya ihtiyaçlarına uyum sağlamayı zor bulursunuz. Bu nitelikler, iletişim tarzınızı Yay burcundaki güney ay düğümü ile besleyebilir. Geçmişte yalnız başına çok fazla zaman geçirdiğin için konuşma becerilerin üzerinde çalışmak zorundasın. 

Doğum haritasındaki İkizler kuzey ay düğümü de odaklanmayı öğrenmeniz gerektiğini gösterir. Tüm esnafların krikosu olma, ancak hiçbirinde usta olma eğilimi vardır. Bu yaşamda becerileri geliştirmek için çalışmanız gerekir. Yay büyük resmi görebilir, ancak parçaları toplayan İkizler'dir. Bu iki enerji arasında dengeye ihtiyaç vardır.

Bunu okuyun: İkizler Bir İkizlerin Bilmenizi İstediği Ama Asla Söyleyemediği Eğlenceli Gerçekler

Astrolojide Ay Düğümleri

Ay düğümleri , neden doğduğunuzu ve bu yaşamda ne öğrenmeniz gerektiğini öğrenmek için harika bir yol sunar. Karmik astrolojide özellikle önemlidirler , ancak reenkarnasyona inanmasanız bile, düğümleri inceleyerek kendiniz hakkında çok şey öğrenebilirsiniz. 

Doğum haritasında (aynı zamanda genel olarak konuşursak), düğümler her zaman doğrudan karşı karşıya yerleştirilir. Onbirinci evde kuzey ay düğümünüz İkizler'deyse, güney ay düğümünüz beşinci evde Yay'dadır. 

Kuzey düğümü ve güney düğümü olmak üzere iki ay düğümü vardır. Bu noktalar mevcut gök cisimlerini temsil etmez. Bunlar, ekliptik ve Ay'ın yörüngesi arasındaki kesişme noktası olarak hesaplanan kurgusal noktalardır (bu yüzden onlara ay düğümleri denir). Ay düğümlerine Rahu (kuzey düğümü) ve Ketu (güney düğümü) de denir. Ay düğümlerinin Zodyak boyunca tam bir daire yapması yaklaşık 18,6 yıl sürer.

Kuzey ay düğümü genellikle ruhsal göreviniz olarak tanımlanır, büyümek için ruhunuzun öğrenmesi gereken hayat dersleri. Sizin için yeni şeyleri temsil ettiği için kuzey ay düğümü genellikle doğum haritasında zorlu bir noktadır. Bu, özellikle hayatınızın ilk bölümünde geçerlidir.  

Güney ay düğümü tamamen farklı bir şeyi temsil eder: geçmişi. Güney ay düğümü nereden geldiğinizi, zaten çok iyi yaptığınız şeyleri söyler. Ancak burada büyümeye yer yok. Güney ay düğümü sizin konfor bölgenizdir. Güney düğümünüze geri dönmek için güçlü bir çekim var, ancak ruhunuzun yeni şeyler öğrenebileceği ve seviye atlayabileceği yer burası değil.

Doğum haritasındaki ay düğümlerini analiz ederken, onların evini, burcunu ve ayrıca gezegenlerle oluşturdukları yönleri, özellikle de kavuşumları ve kareleri göz önünde bulundurmanız gerekir.

Astrolojide İkizler Burcu

Bu burç hakkında bilmeniz gereken bazı şeyler nelerdir?

İkizler, astrolojide değişken hava işaretidir. Zodyak'ın üçüncü işaretidir, bu aynı zamanda doğal haritada üçüncü öğrenme ve düşünme evi ile bağlantılı olduğu anlamına gelir (elbette haritanızda, burcunuzun zirvesindeki İkizler olmak zorunda değildir. üçüncü ev). 

İkizler tamamen düşünmek, öğrenmek ve başkalarıyla iletişim kurmakla ilgilidir. 

Bir hava işareti olarak İkizler, zekadan etkilenir. Haritalarında güçlü İkizler olan insanlar da genellikle esprili ve eğlencelidir. Bu burç, zeka, öğrenmeye açık olma, meraklı olma ve sürekli bilgi toplama ile karakterizedir. İletişimin ve başkalarıyla etkileşimin işareti olarak, İkizler oldukça dışa dönüktür ve birçok insanla konuştuğunda kendini en iyi hisseder. 

İkizler, Merkür gezegeni tarafından yönetilir. İnsan vücudunda akciğerler ve uzuvlar bu işarete aittir (diğer vücut bölümleri arasında). 

İkizlerin zayıf yönleri arasında sabırsız olmak, her yerde, bazen duyarsız olmak, dedikodu yapmak, sinirlilik sayılabilir. İkizler, her zaman yeni uyaranların peşinde oldukları ve genellikle hareket halinde oldukları için odak eksikliği yaşayabilirler. Can sıkıntısı (ya da onların böyle algıladıkları) İkizleri çıldırtır.

https://advanced-astrology.com/

0
0