Kuzey ay Düğümü Yay

27/07/2022 - 22:13 / admin

KUZEY AY DÜĞÜMÜ YAY BURCUNDA

Kuzey ay düğümünüz Yay burcundaysa bu yazı tam size göre .

Kuzey düğümü ve güney düğümü gök cisimleri değildir, ancak doğum haritanızı anlamak söz konusu olduğunda inanılmaz derecede önemlidirler. Bu noktalar yaşam görevinizle bağlantılıdır. Ay düğümleri, yaşam amacınızın ne olduğunu, ruhunuzun büyümek için bu yaşamda öğrenmek istediği temel karmik dersleri ortaya çıkarır.

Bu yazımızda Yay burcundaki kuzey ay düğümünü daha yakından inceleyeceğiz.

Yay, her şeyden önce macera isteyen bir burçtur. Bu, kuzey ay düğümü için daha aldatıcı işaretlerden biridir. Kuzey ay düğümü Yay burcunda olan insanlar genellikle yerleşmek ve amaçlarını bulmak için mücadele ederler . Yaptıkları işte harika olmak isterler, ancak başarılı olacakları bir alan seçmekte zorlanırlar.

Yay burcundaki kuzey ay düğümü, otomatik olarak güney ay düğümünüzün İkizler burcunda olduğu anlamına gelir (ay düğümleri her zaman birbirinin tam karşısındadır). Düğüm ekseninin bu konumu, kuzey düğümün dokuzuncu evde ve güney düğümün üçüncü evde olmasına benzer.

Yay burcundaki kuzey ay düğümü hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin!

Yay Yaşam Derslerinde Kuzey Düğümü

Ruhunuzun bu yaşamda öğrenmesi gereken en önemli şeylerden bazıları nelerdir?

Doğum haritasında kuzey ay düğümü Yay burcundayken, aşağıdakilerin ruhsal düzeyde büyümenize katkıda bulunması muhtemeldir:

  • büyük resme odaklan
  • Kendine inan
  • sezgine güven
  • açık fikirli olmak
  • ruhsal büyümeye odaklanmak
 

Kuzey Düğüm Yay'da ve Güney Düğüm İkizler'de

Doğum haritasındaki Yay kuzey ay düğümünün en büyük zorlukları ve dersleri nelerdir?

Şimdiki zamanın zorluklarını anlamak için önce geçmişi, güney ay düğümünü anlamalısınız. Kuzey ay düğümü Yay'dayken, güney ay düğümünüz İkizler'de bulunur.

Geçmişte, bu insanlar güçlü bir şekilde mantığa ve topladıkları bilgilere güveniyorlardı. Sezgisel bir yaklaşım gerektiren konularda bile verilere içgüdülerinden daha fazla güvenirler . Yay burcundaki kuzey ay düğümü, bu yaşamda yüksek benliğinizle olan ilişkinizi güçlendirmekten daha fazla fayda sağlayabileceğinizi öne sürüyor.

Gerçeklere ve verilere olan hayranlığınız çoğu zaman karışık bir zihne yol açar . Bunun, şeylerin arkasındaki anlamı bulanıklaştırmasına izin vermemek önemlidir. İkizler burcundaki güney ay düğümü, sizi soruna ayrıntıları gördüğünüz ancak resmin tamamını göremediğiniz çok yakın bir noktadan bakmaya çeker . Dar görüşlü olma ve sorunlu bir gerçekliğe saplanma eğilimi vardır.

Yay burcundaki kuzey ay düğümü, geri adım atarsanız, zihninizi serbest bırakırsanız, gerekirse soru üzerinde meditasyon yaparsanız ve soyut zihninizin noktaları birleştirmesine izin verirseniz, problem çözmede çok daha iyi olabileceğinizi önerir . Bu yaşamda, sezginizi kullanmak anahtardır . Her zaman mantığı kullanmak istiyorsanız, endişeli olabilir ve kendinizi kaybolmuş hissedebilirsiniz.

Güney ay düğümü İkizler burcunda olan kişiler kendilerini sürekli meşgul etmeye çalışırlar. Hareket halinde olmaktan, başkalarıyla bağlantı kurmaktan, sohbet etmekten, çevrenizi gözlemlemekten hoşlanırlar.

Kuzey Ay Düğümü Yay burcunda, yalnız zaman geçirmekten, doğada vakit geçirmekten, gerçekte kim olduğunuzu düşünmekten ve bir şeyleri anlamaktan faydalanabilirsiniz.

Yay burcundaki kuzey ay düğümü, bu yaşamda konuşmaya daha az, dinlemeye daha fazla odaklanmanız gerektiğini gösterir. Başkalarını duymaya odaklanarak, kendinize de yaklaşırsınız. Okçu'nun olumsuz yanı, vaaz vermesi ve başkalarını sizin yaptığınız gibi görmeye ikna etmeye çalışmasıdır. Farklı görüşlere değer verdiğinizden emin olun . Aynı fikirde olmasanız bile, büyüme genellikle farklı fikirleri ve düşünce deneylerini karşılaştırarak gerçekleşir.

Yay, gerçeğin arayışı ile ilgilidir. Kuzey düğümünüzün evi, yaşamınızda bunun en çok hangi yaşam alanında vurgulandığı hakkında daha fazla ayrıntı sağlar, ancak diğer insanların deneyimlerine dikkat etmek size bu konuda yardımcı olabilir.

Yay, maceracı bir burçtur. Yay burcundaki kuzey ay düğümü, spontane olur ve bazen sadece akışına bırakırsanız, dünyanın yeni bir yanını ve daha da önemlisi yeni bir siz keşfedebileceğinizi önerir . Bu süreç genellikle fiziksel dünyanın yanı sıra zihinsel düzeyde gerçekleşir.

İkizler burcundaki güney ay düğümü, genellikle büyüdüğünüz yere güçlü bir bağlılığa işaret eder . İkizler tamamen iletişim kurmakla, çevrenizdeki insanlarla bağlantı kurmakla, ağ kurmakla ilgilidir ve burada güney ay düğümüne sahip olan insanlar genellikle geldikleri yerde birçok ilişkiye sahiptir. Bu, bir yerde uzun süre kalmak için güçlü bir motivasyon olabilir. Yay ise yabancı kültürlerin ve uzun yolculukların işaretidir.

Güney ay düğümü İkizler burcunda olan kişiler genellikle çok konuşkandır. Herkesle iyi geçinirler ve çoğu zaman sürekli sosyalleşmeleri gerektiğini düşünürler. Ancak bu süreçte yüksek benlikleri ile olan bağlarını kaybedebilirler.

Kuzey Düğümü Yay

Yay burcundaki kuzey ay düğümü, eğitime çekildiğinizi ve bilgi biriktirmek için güçlü bir arzunuz olduğunu gösterir.

Kusursuz kariyerinizi bulmak söz konusu olduğunda, kuzey ay düğümü Yay burcunda olan birçok insan mücadele eder. Bu yerleşim, inanılmaz derecede çok yönlü ve meraklı olduğunuzu ve çeşitli alanlarla ilgilendiğinizi gösteriyor. Tablo bir bütün olarak aksini söylemediği sürece, kendinizi tamamen tek bir kariyere adamanız ve adamanız zor. Yay kuzey düğümüne sahip bazı kişilerin yaşamları boyunca birden fazla mesleği olabilir .

Yerleşmek için çoğu insandan daha fazla zamana ihtiyacın var. Bu yerleşime sahip insanlar genellikle maneviyat ve felsefeyi tatmin edici bulurlar. Çok fazla ruh arayışına ihtiyaçları var ve ilahi olanla derin bir bağlantı istiyorlar.

Bilgelik, Yay burcundaki kuzey ay düğümünün nihai hedefidir . Büyüdükçe çok yetenekli bir öğretmen olabilirsiniz . Kuzey ay düğümü Yay burcunda olan bazı kişiler aslında öğretmen olarak çalışırlar, ancak bu yeteneği kullanmanıza ve bilgileri başkalarına aktarmanıza izin veren başka birçok durum vardır.

Okçu'nun özelliklerini bütünleştirmeyi öğrenirseniz, çok ilham verici bir insan olabilirsiniz. Hikayeniz, başkalarının anlam bulması ve kendilerine inanması için bir motivasyon olabilir.

Doğum haritalarında kuzey ay düğümü Yay burcunda olan insanlar genellikle seyahat etmeye ve yabancı kültürleri keşfetmeye çekilirler. Bazı durumlarda, yaşamın ikinci bölümünde seyahat etmek daha erişilebilir hale gelir.

Doğum Haritasındaki Ay Düğümleri

Astrolojide Ay'ın düğümleri ne hakkında?

İki ay düğümü vardır : kuzey düğümü ve güney düğümü , ayrıca Rahu ve Ketu olarak da adlandırılır. Her ikisi de doğum haritası veya sinastri olsun, harita analizinde önemlidir.

Birçok insan amacını bulmakta zorlanıyor. İyi haber şu ki, astroloji de bu soruyu yanıtlamanıza yardımcı olabilir ve yanıt, doğum haritasındaki Ay düğümlerinin konumunda yatıyor.

Güney ay düğümünün astrolojideki rolüyle başlayalım. Güney ay düğümü geçmişinizle, zaten öğrendiklerinizle, zaten size tanıdık gelenlerle ilişkilidir. Ev ve güney ay düğümü burcu genellikle kendinizi evinizde hissedeceğiniz bir yaşam alanıdır. Bu sizin konfor bölgeniz. Geçmişte, güney ay düğümünde ustalaşmak için bolca fırsatınız oldu ve burada öğrenecek çok az şey kaldı.

Şimdi ve gelecekte, kuzey düğümünüze odaklanarak büyüyebilirsiniz.

Kuzey ay düğümü , ruhunuzun bu yaşamda doğma motivasyonunu tanımlar. İşareti ve evi, öğrenmeniz gereken karmik dersleri tanımlar. Her şey yeni olduğu için kuzey ay düğümü genellikle bir meydan okumadır. Çoğu insanın kuzey ay düğümünün burcunda ve evinde kolaylıkla gezinmesi birkaç on yıl alır.

Doğum haritasındaki düğümleri analiz ederken, burcun ve bulundukları evin yanı sıra, haritanın geri kalanıyla oluşturdukları yönleri de dikkate almak önemlidir. Kuzey ay düğümü ve güney ay düğümü her zaman birbirinin tam karşısındadır. Örneğin, kuzey ay düğümünüz on ikinci evde Yay burcundaysa, bu aynı zamanda güney ay düğümünüzün altıncı evde İkizler'de olduğu anlamına gelir.

Ay'ın düğümleri 18,6 yıllık bir yörünge periyoduna sahiptir ve her burçta yaklaşık 18 ay geçirir. Düğümler her zaman geriye dönüktür. Bu noktalar gerçekte yoktur, Ay'ın yörüngesi ile ekliptik arasındaki kesişme noktası olarak hesaplanan matematiksel noktalardır.

Astrolojide Yay Burcu

Yay, Zodyak'ın dokuzuncu işaretidir . Doğal haritadaki dokuzuncu ev , yüksek zihnin evi ve soyut öğrenme ile bağlantılıdır . Yay burcunun yönetici gezegeni , genişleme, bolluk ve büyüme gezegeni Jüpiter'dir .

Element olarak, Okçu, Koç ve Aslan ile birlikte bir ateş işaretidir. Yangın işaretleri yüksek enerji seviyelerine sahiptir, ilham verici, eğlenceli, spontane, yaratıcı, tutkulu. Bu özellikler Yay burcunun karakteristiğidir.

Modalite olarak, Yay değişken bir işarettir (diğer üç değişken işaret İkizler, Başak ve Balık'tır). Değişken işaretler değişikliklerle ilişkilidir. Bu işaretler net bir odaktan yoksundur, diğer yandan onları çok yönlü ve esnek yapan şeydir.

Yay burcu mevsimi yaklaşık olarak 22 Kasım ile 23 Aralık arasında değişmektedir.

https://advanced-astrology.com/

0
0
Etiketler