Kuzey Ay Düğümü 12. EVDE Güney Ay Düğümü 6. EVDE

Cu, 07/29/2022 - 01:24 tarihinde admin tarafından gönderildi

Bu yerleşime sahip insanlar kendileri için zor olma eğilimindedir. Kendinizi ihmal ederek her zaman başkalarına hizmet etmek istiyorsunuz. Suçluluk ve kaygı genellikle onikinci evdeki kuzey ay düğümünde bulunur. On ikinci ev tamamen ilahi, bağışlayıcı ve koşulsuz sevgi ile bağlantı kurmakla ilgilidir. Kuzey ay düğümünün bu konumu, hayatınızdaki bu şeylere vurgu yaptığınızı gösterir. Hayattan daha çok zevk almak için kendinize izin vermelisiniz.

Doğum haritasında kuzey ay düğümü genellikle ruhunuzun bu yaşamdaki görevi olarak tanımlanır. 12. evdeki kuzey ay düğümü, ruhunuzun içe odaklanmak istediğini gösterir. Bu yerleşime sahip insanlar gerçekliğe güçlü bir şekilde bağlıdırlar. On ikinci evdeki kuzey ay düğümü, bazen bırakmanız gerektiğini gösterir. Kendinizi fantezi dünyasına ve ilahi olana kaptırmak, hayatınızda dengeyi bulmanıza yardımcı olur.

12. evdeki kuzey ay düğümü, Balık burcundaki kuzey ay düğümüne benzer.

Kuzey ay düğümünün doğum haritasındaki bu konumu hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin!

12. Evde Kuzey Düğümü ve 6. Evde Güney Düğümü

Ay düğümleri birbirinin tam karşısına yerleştirilmiştir. Bu demektir ki, kuzey ay düğümünüz onikinci evdeyse, güney ay düğümünüz altıncı evde gerçekleşir.

Yüksek benliğiniz ve evrenle olan bağlantınız, 12. evdeki kuzey düğümü ile ana odak noktası haline gelir. Geçmişte, çok endişelendin. 6. evdeki güney ay düğümü, kaygı eğilimini gösterir. 12. evdeki kuzey ay düğümü ise, elinizden gelen her şeyi yaptıktan sonra, ruhunuzun sizi geri kalanıyla desteklemek için evrene güvenmeyi öğrenmesi gerektiğini öne sürüyor.

12. evdeki kuzey ay düğümü insanları inançlarını geliştirmek zorundadır.

Mantığın geçerli olmadığı durumlarda bile hayata rasyonel bir yaklaşımınız var. 6. evdeki güney ay düğümü, geçmişte son derece topraklanmış bir insan olduğunuzu gösteriyor. Kendinize ve başkalarına bakmaya alışkınsınız. Çok pratiksiniz ve maddi dünyada iyi geziniyorsunuz. Her şeyi göz önünde bulundurarak, dikkatlice planlayarak ve planlarınıza sadık kalarak çok çalışıyorsunuz ve ısrarcısınız.

Bu yerleşime sahip insanlar genellikle enerjilerinin çoğunu başkalarına yardım etmek için harcarlar. Hizmet, altıncı evin önemli bir anahtar kelimesidir ve oradaki güney ay düğümü ile bu konuda başarılı olursunuz.

12. evdeki kuzey düğümü için gerçeklikten kurtulmak zordur, ancak gerçek büyümenin gerçekleşebileceği yer burasıdır. Fantezi ve hayal gücünüzü kullanmayı öğrenerek, olmanız gereken kişi olmanıza yardımcı olacak yeni bir alan keşfedersiniz.

12. evdeki kuzey ay düğümü insanı için bırakması çok zordur. Geçmişte, sorumlu olmakta ustalaştınız ve her durumda kontrol istiyorsunuz. Ancak, on ikinci evdeki kuzey ay düğümü, bu yaşamda evrene güvenmeyi öğrenmeniz gerektiğini gösterir. Akışla gitmek, bu durumda büyümenin gerçekleşebileceği yerdir.

12. evdeki kuzey düğümü, sezginizi geliştirme zamanının geldiğini gösteriyor. On ikinci ev, herhangi bir sorunun cevabını bilen kolektif bilinçaltının evidir. Bu yaşamda, ruhunuz bu hazne bilgeliğinden yararlanmayı öğrenmek istiyor.

Maneviyat, psikoloji, sanat hakkında bilgi edinmek yardımcı olabilir. Maneviyat, astrolojide onikinci evin önemli bir anahtar kelimesidir ve burada kuzey ay düğümü ile birlikte hayatınızda önemli bir odak noktası olması muhtemeldir. Bu yerleşime sahip birçok kişi başlangıçta bununla ne yapacağını bilmiyor. Buradaki kuzey düğümü, size ilahi olanla bağlantı kurmayı öğreten yaşam deneyimleri getiriyor. Onunla birlik bulmak, on ikinci evin en önemli yönüdür.

12. Evdeki Kuzey Düğümü

12. evdeki kuzey ay düğümü ile sağlıkla ilgili karmik dersler de oluşabilir. Yorgun olduğunuzda bile aşırı çalışma ve kendinizi zorlama eğilimi vardır. Bu zamanlarda, vücudun bir mola zamanının geldiğinin sinyallerini vermeye başladığı kolayca olabilir.Mükemmel olmanız ve suçluluk duymanız gerektiği hissini bırakmak önemlidir, çünkü bu psikosomatik semptomlarda kendini gösterebilir. Vücudunuzla olan ilişkiniz burada önemlidir.

Akışa ayak uydurmak, bu yaşamda öğrenmeniz gereken şeydir. Size enerji veren ve günlük endişelerinizi unutturan aktiviteler için zaman bulmak yardımcı olur.

12. evde kuzey ay düğümü ile uyku ve rüyalar çok önemlidir. Meditasyon veya manevi uygulamadan da yararlanabilirsiniz.

Bu yerleşime sahip kişilerin iç gözlem için çok zamana ihtiyacı vardır. Ara sıra dünyadan geri çekilmek, onikinci ev yerleşimlerinde çok önemlidir. 12. evde kuzey düğümüne ek olarak gezegenleriniz varsa, muhtemelen çok hassas bir insansınız. Yalnızlık, yüksek benliğinizle nasıl yeniden şarj olduğunuz ve bağlantı kurduğunuzdur.

On ikinci ev yerleşimlerinin olası tehlikesi kaybolma ve kaçıştır. Bazen günlük işinizden ayrıldığınızda, geri dönmek sizin için zordur. Doğum haritasındaki bu pozisyon ile dengeyi bulmak çok önemlidir.

https://advanced-astrology.com/

0
0
No votes have been submitted yet.
Etiketler