Survivor 2020 Ünlüler ve Gönüllüler, Vizyonsuzluk

Submitted by Erkan Esin on Sun, 02/09/2020 - 01:59
  • Up
    0%
  • Down
    0%
Yarışma Hakkında

Yakında yine 100üncü  defa Surviavor yarışması tekrardan yayınlanacak. Bir tv seyircisi nasıl bu kadar kritersiz, ve özellikle vizyonsuz olabiliyor anlıyamıyorum gerçekten. Bu sözde yarışma ya da şov yine yayınlanacakmış.  Demekki seyirci istiyor bu sözde yarışmayı.
Ya bi restorana gidiyorsun, günün yemeği her zaman patates ve her seferinde bu patatese birkaç değişik baharat vs. atan restoran sahibi. Ve sen yine sanki çok değişik birşey yiyiormuşsun gibi konuşuyorsun, yorum yapıyorsun ve hatta bu patatesi yere göğe sığdıramıyorsun. Kusura kalma ama senin orada yediğin başka bişey bence, bu yarışmada başka bişey. Artık her neyse adını sen ver.


Bir restoranda günün yemeği ya da tv de hep aynı yarışma olurmu! Bi seyirci olarak artık tavrını koy sende! İzleme şu şovumsu şeyi, biraz vizyon sahibi ol! kriterlerin olsun. Başından beri sana izlettiği şey hep aynı, insan bıkmazmı yahu! Ne diyor bilim insanları? Hep aynı şeyi yapma, aynı rotayı kullanma, aynı kitabı okuma, aynı oyunu oynama vs. Çünkü beynine zararlı.


Yarışmanın inanılmaz derecede uzun sürmesi, boş boş diyaloglar, yarışmacıların anlamsız hal ve hareketleri ve bunların üstelik birde haber site ve bültenlerinde yer bulmasi. Gerçekten bu yarışma bir işkence değilde nedir artık? Bir izleyici sırf vakit öldürmek için bu şeylere bakmaz ve bakmamalı diye düşünüyorum. Sana kattığı hiçbir şey YOK! Vizyonsuz olma, izleme ve izlettirme.

Kategori: